FAQ - Často kladené otázky

 

Ako sa ku vám dostanem ?

Autobusová zastávka „Staré ihrisko“, autobus stojí priamo pred vchodom do areálu. Električková zastávka „Odborárska“, ktorá je vzdialená 850m (približne 10 minút pešo) k nášmu areálu.

Môžeme si vás objednať ? Viete prísť niekde na akciu ?

Áno, máme vlastné mobilné ihrisko. Vieme prísť ku vám na akciu a zabezpečiť vám ihrisko s rozmermi 25x25m s 20 prekážkami. Rozmer ihriska vieme prispôsobiť vaším požiadavkám a vašej ploche.

Od koľko rokov môžem hrať u vás nerf?

Od 8 rokov.

Kedy môžem hrať u vás nerf ?

Či už ako firemná akcia, školská akcia, kluby, tábory, narodeninové oslavy, súkromná rezervácia, otvorené hry pre verejnosť.

Máte šatne, bufet, WC ?

Šatne a bufet zatiaľ nemáme. WC je momentálne riešené toi-toikou s pravidelnou údržbou a dezinfekciou.

Aké oblečenie je najvhodnejšie pre hru ?

Pevná obuv a športové oblečenie. Pre lepšie odlíšenie sa od súpera, dostanete od nás ku hre rozlišovaciu vestu.

Bolí to keď ma trafia ?

Každý človek má rozdielny prah bolesti. Záleží to aj od toho, kde vás trafia a z akej vzdialenosti. Je to penový náboj s plastovým koncom. Väčšinou ani neviete, že vás trafili. Preto to je určené aj pre deti od 8 rokov. Príďte si to vysúšať a uvidíte 😊

Môžem si priniesť vlastnú nerfku a náboje ?

Áno, môžete. S vlastnou nerfkou môžete u nás hrať na akejkoľvek akcii. Vlastné penové náboje si ale priniesť nemôžete, tie dostanete vždy od nás.

Chceme ísť hrať, ale je nás málo.

Môžete prísť či už ako skupina, alebo ako jednotlivec na otvorenú hru pre verejnosť, ktorá sa koná cez víkend. Ak chcete súkromnú rezerváciu a je vás málo, môžeme vás skúsiť spojiť s inou skupinou.

Máte otváraciu dobu?

Pravidelnú otváraciu dobu každý deň nemáme. Otvorené hry pre verejnosť sa budú konať vždy cez víkend, o tom vás budeme informovať na webe. Taktiež si nerf akciu môžete rezervovať na telefónnom čísle, alebo cez kontaktný formulár.

WEB a SEO: fg Ateliér Trnava