FAQ - Často kladené otázky

 

Ako sa ku vám dostanem?

Autom – kúsok od ihriska je parkovisko. Autobusom č.90 – zastávka „Areál vodných športov“. Na bicykli alebo korčuliach po petržalskej hrádzi.

Máte tam parkovisko?

Áno, neďaleko ihriska sa nachádza bezplatné parkovisko.

Môžeme si vás objednať? Viete prísť na našu akciu a urobiť nám tam nerf hru?

Áno. Máme vlastné mobilné ihrisko. Zabezpečíme vám ihrisko s rozmermi až 32x32m, 20 prekážkami, komplet príslušenstvo na hru a animátorov. Rozmer ihriska, samozrejme, vieme prispôsobiť vašim požiadavkám. Ihrisko vieme postaviť kdekoľvek v interiéri a exteriéri.

Od koľko rokov môžem hrať u vás nerf?

Odporúčame od 8 rokov.

Kedy môžem hrať u vás nerf?

Cez víkend sa budú konať otvorené hry pre verejnosť, kde si môže prísť ktokoľvek zahrať. Dátum a čas otvorenej hry bude vždy vypísaný na našej web stránke v sekcii „otvorené hry pre verejnosť“. Taktiež si môžete rezervovať vlastný termín podľa vašej požiadavky, či už na tel. čísle, alebo cez email.

Máte šatne, bufet, WC?

Šatne nemáme. Naše ihrisko sa nachádza vonku. V blízkosti ihriska sa nachádza pánske/dámske WC a reštaurácia Divokej Vody.

Aké oblečenie je najvhodnejšie k hre?

Pevná obuv a športové oblečenie.

Čo od vás dostanem k hre?

Rôzne druhy nerfiek, penové náboje, ochranné okuliare, pre lepšie odlíšenie od súpera dostanete rozlišovaciu vestu.

Viete nám zabezpečiť občerstvenie na narodeninovú oslavu?

Áno. Občerstvenie s posedením vám vedia zabezpečiť v reštaurácii Divoká voda, ktorá sa nachádza vedľa nášho ihriska.

Bolí to keď ma trafia?

Každý človek má rozdielny prah bolesti. Záleží to aj od toho, kde vás trafia a z akej vzdialenosti. Je to penový náboj s plastovým koncom. Väčšinou ani neviete, že vás trafili. Preto to je určené aj pre deti od 8 rokov. Príďte si to vysúšať a uvidíte 😊.

Môžem si priniesť vlastnú nerfku a náboje?

Áno, môžete. S vlastnou nerfkou môžete u nás hrať na akejkoľvek akcii. Vlastné penové náboje si ale priniesť nemôžete, tie dostanete vždy od nás.

Chceme ísť hrať, ale je nás málo.

Môžete prísť či už ako skupina, alebo ako jednotlivec na otvorenú hru pre verejnosť, ktorá sa koná cez víkend. Ak chcete súkromnú rezerváciu a je vás málo, môžeme vás skúsiť spojiť s inou skupinou.

Máte otváraciu dobu?

Pravidelnú otváraciu dobu každý deň nemáme. Otvorené hry pre verejnosť sa budú konať vždy cez víkend, o tom vás budeme informovať na webe. Taktiež si nerf akciu môžete rezervovať na telefónnom čísle, alebo cez kontaktný formulár.

WEB a SEO: fg Ateliér Trnava